У Львові через грип та ГРВІ призупинено навчання у 16 школах

Станом на зараз у 16 навчальних закладах міста призупинено навчання у зв’язку з відсутністю понад 30% школярів у навчальному закладі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності.

Зокрема, до понеділка, 12 лютого, враховуючи клопотання адміністрацій  навчальних закладів, навчання призупинено у: СЗШ № 48, СЗШ № 55, ЛСШ "Надія", НВК ім. В. Стуса, СЗШ І ст. "Джерельце",  СЗШ № 70, СЗШ № 24 ім. м. Конопницької (початкова школа), СЗШ № 7, СЗШ "Лідер", ЛНВК "Школи І ст. – гімназії",  СЗШ № 78, АШ "Тривіта",  СЗШ № 21, СЗШ № 8 (початкова школа), СЗШ № 87. Також до 13 лютого навчання призупинено у школі східних мов та бойових мистецтв "Будокан" № 35.

У зазначених навчальних закладах будуть підготовлені відповідні накази, в яких з метою виконання навчальних програм буде передбачено відпрацювання пропущених занять шляхом ущільнення навчального матеріалу,  про що буде інформовано учнів та батьківську громаду.