На зимовій Олімпіаді у Південній Кореї пройшли перші змагання

Напередодні офіційного відкриття зимових ігор у південнокорейському Пхьончхані провели перші змагання - з керлінгу у змішаному режимі.

Вони були вперше включені до програми Олімпіад, передає DW.

У Південній Кореї напередодні офіційного відкриття зимових Олімпійських ігор-2018 відбулися перші спортивні змагання. Вранці в четвер, 8 лютого, за місцевим часом пройшли чотири змагання з керлінгу у змішаному режимі - дабл-міксті. Зокрема, протистояння між збірною США та російськими атлетами, які виступають під нейтральним прапором, завершилося з результатом 3:9 на користь американських атлетів. Змагання команд у змішаному режимі, які складаються з чоловіків та жінок, вперше були включені до програми Олімпіади.

Окрім того, зі стрибків на лижах з трампліну в четвер також розпочинаються змагання з лижних видів спорту. Загалом до 25 лютого у Пхьончхані заплановано розподіл 102 комплектів медалей.

Нагадаємо, що через допінговий скандал під час зимових ігор у 2014 році в Сочі російських спортсменів на цьогорічній Олімпіаді зобов'язали виступати під нейтральним прапором. Через суперечки між Спортивним арбітражним судом (CAS) та МОК, до початку Олімпіади так і не було зрозуміло, скільки російських спортсменів зможе взяти участь у змаганнях у Південній Кореї. Після рішення CAS, яким реабілітовані 28 російських атлетів, РФ повернула собі перше місце в неофіційному командному заліку на Олімпійських іграх 2014 року в Сочі.