“Заньківчани” запрошують на "Тринадцяту жінку"

На камерній сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької відбувся допрем'єрний показ моновистави про Марлен Дітріх

Народна артистка України Наталія Лань вжилася в роль Марлен Дітріх

На камерній сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької відбувся допрем'єрний показ моновистави за п'єсою Теодозії Зарівної "Тринадцята жінка" у постановці народної артистки України Алли Бабенко. Це перша цьогорічна вистава “заньківчан”.

І хоча впродовж вистави  жодного разу не згадувалися імена й прізвища головної героїні і того, з ким вона вела діалог, але для тих, хто цікавиться світовою історією, кінематографом і літературою, було зрозуміло - йдеться про стосунки між актрисою Марлен Дітріх і письменником Ернестом Хемінгуеєм.

Упродовж години сценічного дійства перед глядачами розгортається драма життя, творчості і кохання двох непересічних особистостей, які в силу різних обставин не могли бути разом, але чиї почуття і пристрасть виливалися в піснях (як у Марлен) і в романах (як у Ернеста). Актриса, яка останні п'ятнадцять років свого життя провела, не виходячи зі свого помешкання, у фінальному монолозі дякує Богові за все, що було, а найважливіше - за дар кохання.

"Не важливо, любили чи не любили мене, головне, що любила я", - зауважила головня героїня моновистави. Так, роль легендарної Марлен Дітріх виконала народна артистка України Наталія Лань. Хореографія — Олени Балаян. Прем’єру можна буде побачити вже 9 лютого.