Передплатити Підтримати

Поліція затримала ще три автобуси львівського АТП-1

Загалом у комунального перевізника вилучено вже 11 автобусів.

4-5 лютого поліція затримала три автобуси, що належать львівському комунальному підприємству АТП-1. Вчора поліція затримала автобус «Електрон», сьогодні — машини середнього класу ЧАЗ. Про це повідомив директор АТП-1 Орест Хамула.

За його словами, всі автобуси підприємства є в системі «Рубіж», оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів у 2010 році перед Львівськими автобусними заводами.

«Вчора поліція затримала автобус «Електрон». Машину супроводжували в парк і передали на збереження, про що є відповідний акт. Сьогодні вдень поліція зупинила машину середнього класу ЧАЗ. Потім ще одну, яку супроводжували до кінцевої зупинки по маршруту. Ці машини передані підприємству і перебувають на території парку, про що також складено відповідні акти, без права виїзду», — цитує Ореста Хамулу прес-служба ЛМР.

Додамо, що минулого тижня було затримано автобус «Атаман». Раніше директор АТП-1 повідомляв про те, що три старі великі автобуси перебувають на штрафмайданчику, а чотири нові «Електрони» стоять на АТП-1 без права виїзду. Тож загалом арештовано 11 одиниць транспорту.

Нагадаємо, поліція затримує комунальні автобуси через борги АТП-1 перед ТзОВ «Львівські автобусні заводи» за придбані у 2009-2010 роках автобуси.