Українські паралімпійці здобули вісім нагород на етапі Кубка світу з біатлону

• 04.02.2018, 17:59
  • 921

Українська команда розпочала фінальний етап підготовки перед Паралімпіадою-2018.

На Кубку світу, що стартував у фінському місті Вуокатті, українські паралімпійці завоювали вісім медалей у біатлоні (спринт), повідомили в прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України.

У доробку українських паралімпійців, що виступають у складі 20 спортсменів, - три золоті, дві срібні та три бронзові медалі. Примітно, що весь український подіум завоювали дівчата з порушенням зору.

Золоті нагороди вибороли - Ігор Рептюх, Оксана Шишкова та Віталій Лук’яненко. Володарями срібних медалей стали Тарас Радь та Ольга Прилуцька. Бронзові нагороди отримали - Юлія Батенкова-Бауман, Анатолій Ковалевський та Наталя Рубановська.

Загалом у цьому Кубкові світу беруть участь біля 100 спортсменів з 12 країн світу. Змагання кубку світу триватиме до 10 лютого.