В офісі головного лікаря Львівської клінічної лікарні відбулися обшуки

Національна поліція розслідує справу про привласнення коштів при проведенні закупівель медичних матеріалів для лікування ниркової недостатності методом гемодіалізу

У п'ятницю, 2 лютого, близько десяти працівників Національної поліції України провели обшуки в офісі головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички, повідомляє zaxid.net з посиланням на власні джерела.

Із офісу Михайла Гички вилучили документацію за останні кілька років, що стосується закупівлі обладнання для гемодіалізу. За неперевіреною інформацією, правоохороці також вилучили значну суму коштів. Відомо, що обшуки почалися близько 11:00 і проводили їх не львівські правоохоронці.

Директорка департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністарції Ірина Микичак заявила zaxid,net, що нічого не знає про обшуки у лікарні. «Мені про це нічого невідомо. Не можу коментувати цієї ситуації, бо я не є головним лікарем. Сьогодні цілий день була на роботі, однак правоохоронці про такі факти мені не повідомляли», – розповіла Ірина Микичак.

Відомо, що обшуки у Львівській обласній клінічній лікарні провели в рамках розслідування привласнення коштів при проведенні закупівель медичних матеріалів для лікування ниркової недостатності методом гемодіалізу.