Футболіст збірної України провів блискучий матч за "Манчестер Сіті", вразивши англійців

• 01.02.2018, 13:59
  • 1 150

Півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко провів блискучий матч проти "Вест Бромвіча" в 25-му турі англійської Прем'єр-ліги.

Футболіст збірної України допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу з рахунком 3:0.

21-річний українець провів на полі всі 90 хвилин. Велику частину часу Зінченко діяв на вже звичній йому позиції лівого захисника, проте в другому таймі був переведений в центр поля.

Олександр віддав за поєдинок 90 передач, 86,7% з яких виявилися точними. Крім того, молодий футболіст завдав небезпечного удару здалеку, ледь не забивши свій дебютний гол в АПЛ - м'яч просвистів в сантиметрах від штанги.

Авторитетне видання WhoScored гідно оцінило гру українця, поставивши йому за матч 7.9 балів. Це найвища оцінка серед захисників "Ман Сіті" і п'ята в усій команді. Кращі бали отримали лише Фернандіньо, Агуеро, Стерлінг і Де Брюйне.

Головне видання Манчестера Manchester Evening News залишилося враженим грою Зінченко.

"Він продовжує прогресувати. Розумний футболіст, який робить правильні ходи. До вирішення кожної своєї задачі на поле підходить творчо", - написали британці.