Коноплянка не влучив у порожні ворота

• 28.01.2018, 09:36
  • 866

"Шальке" на виїзді переграв "Штутгарт" (2:0) у матчі 20-го туру чемпіонату Німеччини.

Вже до 19-й хвилині "Шальке" вів у рахунку 2:0. Спочатку після подачі зі штрафного від Даніеля Каліджурі свій черговий гол в сезоні забив центральний захисник Налдо. Пізніше Амін Харіт реалізував пенальті, зароблений Леоном Горецкі.

Український півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка вперше у цьому році почав гру з перших хвилин. На 80-й хвилині вихованця "Дніпра" поміняв Алессандро Шопф.

На 64-й хвилині Коноплянка не влучив у порожні ворота. За кілька секунд до заміни Євген міг виправитися, але після його передачі Бюргшталлер не зумів переграти воротаря.

За матч українець отримав оцінку 6,8 від порталу WhoScored - одна з найнижчих серед основних футболістів "Шальке". Триває і безгольова серія в бундеслізі - Коноплянка не може забити з серпня минулого року.