Передплата 2024 «Добра кухня»

Україна встановила фантастичний тенісний рекорд

• 20.01.2018, 14:59
  • 1 706

Україна вперше в своїй історії потрапила в топ-10 кращих тенісних країн Європи, посівши восьме місце.

Про це повідомляє прес-служба ФТУ з посиланням на Європейську тенісну федерацію, яка підвела остаточні підсумки 2017 року і склала щорічний рейтинг націй.

Рейтинг TENNIS EUROPE складався з чотирьох складових: "Професійний теніс", "Юніори теніс", "Мастерс теніс" і "Теніс на візках". У першій категорії Україна посіла 14-е місце, у другій третині, в третій - не потрапила в заліку, а в четвертій набрали 9 очок, у підсумку завоювавши восьму сходинку.

10. Швейцарія

Відзначимо, що 2016 рік наша країна завершила на 13-му рядку серед всіх країн, що представляють Старий Світ.
Нагадаємо, що українка Марта Костюк стала наймолодшою учасницею третього кола турніру серії Великого шолома за останні 20 років. У матчі 1/16 фіналу Australian Open киянка поступилася в дербі першій ракетці України Еліні Світоліной.