Передплатити Підтримати

Українець випустив у Колумбії кліп із запальним танцем

Український актор та журналіст Ростислав Калацинський, відомий під псевдонімом Rostyslove, випустив черговий кліп з власною піснею "Бачата у Боготі".

Відео відзняв у Колумбії, де показав головну площу столиці, історичний центр, а також народний танець бачату.

"Процес створення пісні тривав 2 місяці. Після написання тексу та створення мелодії, зустрічався та слухав різних музикантів. Хотів зробити мікс бачати та електроніки, адже ці стилі надзвичайно подобаються. Окрім того, бачата у Латинській Америці – один з головних стилів музики, а електроніка – прогресує у Європі. У результаті над музикою до тексту працювали 3 композитори". - розповів Gazeta.ua Ростислав .

За словами Ростислава, за кордоном Колумбію зазвичай змальовують негативно. Адже на телебаченні постійно показують сюжети з дрібними грабіжками та насильством.

"Я хотів показати і дати відчути людям іншу Боготу, більш романтичну, красиву, з неймовірним кліматом (він тут завжди помірний), з красивими людьми та сексуальними танцями. Так як я її відчуваю уже понад 2 роки. Це місто мені подарувало спокій та кохання. І це мій подарунок. Богота - не зовсім схожа на столицю. Я можу порівняти Боготу зі Львовом. Люди спокійніші і ритм повільніший. Не думав, що скажу таке про 10-мільйоне місто".

Сценарій, зйомки та монтаж відеокліпу тривали два тижні. У відеокліпі взяли участь чемпіони Латинської Америки з бачати Джон Себастіан і Мілена Рольдан.

"Вони самі мені написали, коли побачили, що я шукаю танцівників бачати. Був приємно здивований і щасливий. Гонорару не просили і взяли участь безкоштовно, тому що їм сподобалася ідея відео та пісня", - каже Ростислав.

"Я з радістю відгукнулася на пропозицію Ростислава знятися у відеокліпі. У вотсапі він побачив фото мого профілю. Я була вбрана у блузку кольору червоного вина. Як уже потім дізналася одна з наших сцен була саме у цих кольорах. Так я і стала головною героїнею відео. Зйомки надзвичайно сподобалися, адже люблю танцювати Бачату. Окрім того народилася в Боготі і це - моє рідне місто", - розповіла акторка Джоана Контрерас.