Передплатити Підтримати

Україна отримала суперників на Євробаскетi-2018

Міжнародна Федерація баскетболу провела жеребкування чемпіонатів Європи-2018 серед кадетських, юнацьких і молодіжних збірних. Своїх суперників дізналися і збірні України.

На першості Європи для дівчат не старше 16 років, яке відбудеться 16-25 серпня в Подгориці (Чорногорія), українки зіграють в групі D дивізіону B зі збірними Фінляндії, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Норвегії та Албанії.

На першості Європи для юнаків не старше 16 років, яке відбудеться 9-18 серпня в Сараєво, українці зіграють у групі D дивізіону B зі збірними Боснії і Герцеговини, Чехії, Швейцарії, Косова і Білорусі.

Збірна України на чемпіонаті Європи-2018 для юнаків не старше 18 років, що пройде з 28 липня по 5 серпня в трьох містах Латвії, зіграє в групі С з командами Іспанії, Фінляндії, а також Боснії і Герцеговини.

На чемпіонаті Європи для дівчат не старше 18 років, який пройде 4-12 серпня в Італії, Україна зіграє в групі D дивізіону B з командами Норвегії, Косова, Білорусі, Словаччини та Люксембургу.

Збірна України на груповому етапі чемпіонату Європи-2018 для дівчат не старше 20 років, яке відбудеться з 7 по 15 липня в Ораді (Румунія), зіграє в групі А дивізіону B з командами Великобританії, Греції, Литви, Румунії та Ізраїлю.

Джерело: Обозреватель