Передплатити Підтримати

СБУ обшукує соліста Львівської опери

СБУ проводить обшук у помешканні соліста Львівського театру опери та балету Миколи Санжаревського, якого активісти сайту "Миротворець" включили до своєї бази через нібито антиукраїнські погляди.

Про це повідомив речник Управління СБУ у Львівській області Олег Александров, інформує УНІАН.

"На даний час оперативники СБУ проводять санкціоновані судом слідчі дії (обшук) у помешканні соліста Львівського театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, якого активісти сайту "Миротворець" включили до своєї бази через нібито антиукраїнські погляди", - зазначив речник облуправління СБУ.

Він також уточнив, що слідчі дії проводяться в рамках раніше відкритого кримінального провадження за ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної групи чи терористичної організації), що карається позбавленням волі на строк до п'ятнадцяти років.

За даними СБУ, в 2015 році стосовно цього працівника Львівського театру опери та балету вже проводилась перевірка, йому було винесено офіційне застереження.

"Тоді не було достатніх доказів та складу злочину, аби розпочати проти нього кримінальне провадження через сепаратизм чи державну зраду, але були певні підстави надати йому офіційне застереження. Наразі СБУ розпочала нову юридичну перевірку діяльності цієї особи, після завершення якої будуть прийняті відповідні рішення", - сказав Александров.

Керівництво Львівського театру опери та балету не прокоментувало звинувачення стосовно свого соліста, повідомивши, що "буде призначено службове розслідування".