У Польщі зникла українка

У столиці Польщі Варшаві при загадкових обставинах зникла заробітчанка з України, 43-річна Олена Татаріна.

Про це повідомляє ТСН, посилаючись на сестру зниклої Наталю.

Вона розповіла, що жінка зникла ще місяць тому, коли пішла з дому та просто не повернулася назад.
"Вона (Олена Татаріна, - Ред.) проживала зі своїм чоловіком у Польщі у Варшаві. Вони разом поїхали туди на заробітки. Разом вони в шлюбі вже понад 20 років. Ми все це дізналися з його слів. Він нам сказав, що вона не взяла з собою ні телефон, ні документи, ні гроші та просто не повернулася", - розповіла Наталя.

За її словами, це сталося рано вранці, у той час чоловік Олени нібито ще спав і не бачив, як вона пішла з дому. Згодом він розповів, що жінка пішла в синій куртці та спортивних штанях. Тоді родичі подумали, що, можливо, чоловік і жінка просто посварилися і скоро жінка повернеться, але пройшов місяць, а Олени немає.
"Ми тоді відразу подумали, що, може, посварилися між собою, тому що чоловік випивав і, можливо, вона пішла й ще повернеться. Взагалі ми дізналися, що сестра зникла, коли Людмила (одна із сестер) поїхала до Польщі, а так чоловік зовсім нам нічого не сказав, тому це теж дивно", - розповіла Наталя.

За словами сестри зниклої жінки, спочатку польська поліція взагалі не хотіла братися за цю справу. Вони сказали родичам, що Олена повернеться, потім, що вона десь п'є і прийде додому. Зрушень ніяких не було, поки українське посольство не направило запит до поліції й тільки тоді вони відкрили провадження.

Відзначається, що Олена працювала прибиральницею у Варшаві на якогось чоловіка, але достовірно не відомо, на кого та де.