• You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • У день народження Василя Пилип'юка відбулось відкриття експозиції «Той, що бачить Світло»

У день народження Василя Пилип'юка відбулось відкриття експозиції «Той, що бачить Світло»

Сьогодні відбулось відкриття експозиції «Той, що бачить Світло», яка присвячена пам’яті відомого фотохудожника Василя Пилип’юка.

Від Львівської міської ради до учасників заходу звернувся Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

«Коли зайшов сюди, подивився фотографії і, я думаю, я не один був, який собі пригадав останню зустріч. І ця зустріч була в Академії сухопутних військ і мене одна річ вразила, яка в певній мірі відображала і стиль життя – це величезна енергія. Я бачив, як п. Василь був на балконі, щоб зняти гарну, велику панорамну знимку, я потім дивлюся, пройшла хвилина, як він вже серед військових, і вже дивиться як передати ту емоцію.

Коли прохожу повз ту вуличку, в мене вона завжди асоціюється з емоціями і мені виглядає, що вона вже назавжди буде мати таку особливу емоцію і вона завжди буде асоціюватися із такою величною постаттю.

Фото: Олександр Мазуренко

Миттєвостей в нашому житті є дуже багато, є кращі, є такі миттєвості, як зараз, які потрібно ловити і яскраво показувати. Сьогодні є найважливішим цю емоцію нести надалі», - зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Експозицію «Той, що бачить Світло» відкрили у день 68-річчя Василя Васильовича у фотогалереї Пилип'юка за адресою: вул. Стецька, 3а. Виставку підготували сім'я покійного фотохудожника спільно з Львівською організацією Національної спілки фотохудожників України.

Нагадаємо, збір світлин для виставки тривав до 31 грудня 2017 року. До експозиції було обрано найкращі світлини.

Організаційний комітет виставки: Роман Геринович (АФІАП), Володимир Дубас (ЕФІАП), Олег Огородник (ЕФІАП), Володимир Пилип’юк, Микола Тинкалюк (ЕФІАП).

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • У день народження Василя Пилип'юка відбулось відкриття експозиції «Той, що бачить Світло»