У Дніпрі вбили сімейну пару підприємців

У ніч з 13 на 14 грудня у приватному триповерховому будинку виявили тіла з вогнепальними пораненнями в голову.


Як повідомило джерело Обозревателя, загиблі - сімейна пара підприємців.

Подія сталася в селищі Самарівка на території садового товариства Черешня. Загиблих виявили у цокольному поверсі особняка.

Чоловікові було 62 роки, жінці — 52. Злочинець або злочинці зробили один постріл в голову чоловіка і два в голову його дружини. Судячи по слідах, глава сім'ї чинив опір. За інформацією видання в минулому він професійно займався боксом.

Також зазначається, що будинок сімейної пари виділяється на фоні розташованих поруч будівель — має три поверхи і хороший ремонт.

"До 2014 року чоловік займався постачанням продуктів харчування на "Укрзалізницю". Однак після Революції Гідності зв'язку з керівництвом підприємства розірвалися, тендери вже не вдавалося виграти. У сім'ї почалися фінансові проблеми. За останньою інформацією, пара недавно продала квартиру, аби розрахуватися з боргами. Можливо, ці гроші і шукали злочинці", - розповіло джерело.

На території домоволодіння зник автомобіль Toyota. Також відомо, що злочинці забрали різне майно, в тому числі зареєстровану мисливську рушницю.