МВФ назвав п'ять "сходинок" до наступного траншу Україні

Четвертий перегляд в рамках програми МВФ щодо України, за результатами якого прийматиметься рішення щодо наступного траншу, продовжує зосереджуватися на реалізації п'ятьох основних заходів.


Більш конкретно про це розповіли в Офісі речника МВФ у Вашингтоні у відповідь на журналістський запит власного кореспондента Укрінформу.

"Розгляд Радою директорів четвертого перегляду буде можливим, коли буде реалізована політика, необхідна для цього перегляду. Як ми вже наголошували, основна увага четвертого перегляду зосереджується на реалізації кількох основних заходів, включаючи пенсійну реформу, формування антикорупційного суду, політику в галузі енергетики, бюджет на 2018 рік та переглянутий закон про приватизацію", - зазначили у Фонді.

При цьому підкреслюється, що попри певний прогрес в Україні, МВФ усе ще очікує виконання деяких дій з боку української влади.

У цьому зв'язку наводяться слова першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона, що "Україна має скористатися сприятливим зовнішнім середовищем для просування реформ та переходу від стабілізації до зростання".

У Фонді також уточнили, що по датах відправки оціночної місії до України рішення поки не прийняте.