Завтра відключатимуть воду в Личаківському районі

7 грудня до будинків у Личаківському районі Львова вода подаватиметься з пониженим тиском, а частина вулиць буде без води.


Про це повідомляє пресс-служба ЛМР. Проблеми з водопостачанням зумовлені проведенням робіт з переврізки новозбудованого водопроводу на насосній станції «Кривчиці».

"З 09.00 год і до 20.00 год. подача води у Личаківський район Львова буде здійснюватиметься з пониженим тиском, а в мікрорайон обмежений вулицями: вул. Козацька — вул. Кошова — вул. Табірна — вул. Тракт Глинянський (непарна сторона від №1 до №161, парна від №2 до №152), вул. Личаківська (непарна сторона від №181 до №283, парна від №150 до №232) — вул. Таджицька — вул. Пасічна (непарна сторона від №1 до №71, парна від №2 до №84) — вул. Медової Печери — вул. Майорівка — вул. Садівнича — вул. Стешенка — вул. Соколина — вул. Латвійська — вул. Каштанова — вул. Глухий Кут — вул. Центнерівка — вул. Некрасова — вул. Пекарська і прилеглі до них вулиці водопостачання буде припинено.», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Адміністрація «Львівводоканалу» просить мешканців вказаних вулиць створити необхідний запас води та вибачити за тимчасові незручності пов’язані з проведенням необхідних робіт.