Аномалію зафіксували у районі пошуку зниклої аргентинської субмарини

Представник ВМС Аргентини Енріке Бальби повідомив про аномальне явище, подібне до вибуху, у районі зникнення судна.


У районі зникнення аргентинської субмарини «Сан-Хуан» прогримів вибух. Про це заявив представник ВМС Аргентини Енріке Бальби на прес-конференції.

«Була отримана інформація про те, що сталося аномальне, одиночне, коротке, потужне явище неядерного характеру, подібне до вибуху», - сказав він.

Раніше повідомлялось, що у районі пошуку зниклої аргентинської субмарини зафіксували «Гідроакустичну аномалію».

У районі пошуку зниклого аргентинського підводного човна на півдні Атлантичного океану зафіксували «гідроакустичну аномалію», повідомив у середу, 22 листопада, речник Військово-морських сил Аргентини капітан Енріке Бальбі.

За його словами, шум невідомого походження виявили спеціалісти зі Сполучених Штатів. Звук зафіксували 15 листопада, через кілька годин після останнього контакту з підводним човном San Juan.

Джерело «аномалії» виявили приблизно за 30 миль (48 кілометрів) на північ від останнього зафіксованого місця перебування човна.

Бальбі заявив, що у зв’язку з виявленням шуму кораблі аргентинського флоту разом з американським та бразильським літаками повернуться в район, де вже здійснювалися пошуки.

Лейтенант військово-морських сил США Лілі Гінз зазначила, що незвичний звук, виявлений під водою, не може бути пов’язаний з природним шумом в океані.

На борту зниклої субмарини перебували 44 моряки. Вона йшла з аргентинського порту Ушуая до міста Мар-дель-Плата. Експерти вважають, що на човні закінчуються запаси кисню.

Джерело: Радіо Свобода