Україна хоче провести «Ігри нескорених» в Києві

Україна готова забезпечити гідне проведення «Ігор нескорених» на своїй території.


Про це під час перебування у Канаді заявила віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, написав «Укрінформ».

«Я абсолютно підтримую ідею проведення Ігор нескорених в Києві і переконана, що Україна чудово впорається із цим завданням, якщо отримає таку можливість», - сказала вона і додала, що цією ідеєю «загорівся» і Уповноважений президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко, який входить до нашої Національної збірної під час цьогорічних Ігор.

За словами віце-прем'єра, подавати заявку на проведення «Ігор нескорених» наступного року вже пізно, але в майбутньому така можливість залишається. «Ми готові подати заявку на проведення Ігор нескорених у нас в Україні. Зробити це через рік не вдасться, адже вже точно відомо, що змагання відбудуться у Австралії, тому дивитимемося, як розвиватимуться події, і як нам вдасться підготуватися до того, аби мати таку честь і дійсно приймати цих неймовірних атлетів-вояків у себе вдома», - наголосила вона.

До слова, під час перебування минулого тижня із візитом у Торонто президент України Петро Порошенко озвучив ініціативу проведення в осяжному майбутньому «Ігор нескорених» в Києві і запросив на них прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.