На Рівненщині на полігоні помер ветеран АТО

За попередньою інформацією, причиною смерті 46-річного військовослужбовця стала зупинка серця, було призначено службове розслідування.


У Рівненській області на полігоні помер 46-річний ветеран АТО, зарахований в оперативний резерв. Про це 22 вересня повідомив місцевий сайт "Радіо Трек".

Так, за словами начальника прес-центру оперативного командування "Захід" Анатолія Прошина, попередньою причиною зупинки серця у військовослужбовця медики називають раптову коронарну смерть. 

Попередньо встановлено, що близько 10:30 19 вересня під час проведення занять з вогневої підготовки на Рівненському полігоні солдат, призваний на збори, втратив свідомість і впав. Після надання першої медичної допомоги його на швидкій доставили в реанімаційне відділення Рівненського військового госпіталю, де він помер.

Наразі інші обставини з'ясовуються та було призначено службове розслідування.

Військовий раніше брав участь в АТО, після чого був зарахований в оперативний резерв. На Рівненський військовий полігон він потрапив, оскільки його призвали на місячні збори для військовослужбовців-резервістів. За висновком медичної комісії, він був придатним для військової служби.