На вихідних у Львові знову не курсуватимуть чотири трамвайні маршрути

Наступних вихідних, 16-17 вересня, у Львові закриють на ремонт ще одну ділянку колії на вул. Франка. У зв’язку з цим, трамваї №1, 3, 4 та 5 не курсуватимуть, а трамваї №2, 7 та 8 на два дні змінять маршрути.


Як розповів ZAXID.NET керівник служби диспетчеризації ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Забавський, з 22:00 п’ятниці , 15 вересня, і до 5:00 понеділка, 18 вересня на ремонт закрить 40-метрову ділянку колії на вул. Франка поблизу будинків №52 та 54.

На час ремонтних робіт трамваї № 1 (Залізничний вокзал — Центр), 3 (пл. Соборна — вул. Княгині Ольги), 4 (вул. Торф’яна — Академія мистецтв), 5 (вул. Торф’яна — вул. Княгині Ольги) не курсуватимуть взагалі.

Трамвай №8 їздитиме з Сихова до зупинки «Академія мистецтв», трамвай №7 їздитиме з вул. Татарбунарської на вул. Замарстинівську, а трамвай №2 курсуватиме за маршрутом: вул. Коновальця — вул. Вітовського — вул. Вернадського, і в зворотному напрямку: вул. Вернадського — вул. І. Франка — вул. Дорошенка — вул. Коновальця.

Трамвай №9 крусуватиме по вул. Франка без змін.

Нагадаємо, минулих вихідних, 9-10 вересня, «Львівелектротранс» відремонтував іншу ділянку колії на вул. Франка, тоді також не курсували трамваї №1, 3, 4, 5.