• You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Двох курсантів Академії Сухопутних військ засудили за замовне жорстоке вбивство чоловіка

Двох курсантів Академії Сухопутних військ засудили за замовне жорстоке вбивство чоловіка

8 серпня 2017 року Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області у відкритому судовому засіданні визнав винними двох курсантів Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного Б.  та  О. у вчиненні злочину, передбаченого п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України, а також цивільну особу К. – у вчиненні злочину, передбаченого п.п.11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство на замовлення, вчинене з корисливих мотивів групою осіб).


Про це повідомяє Форпост з посиланням на військову прокуратуру Західного регіону України.

У суді доведено, що взимку 2016 року мешканка м. Славута, на грунті особистих неприязних стосунків, вирішила вбити свого чоловіка. Так як останній після розлучення прагнув самостійно виховувати їхню спільну дитину, що зовсім не входило в її плани. Тож, діючи умисне, до найменших деталей спланувала з виконавцями хід злочину.

Зокрема, один із курсантів Академії, діючи на замовлення 31-річної дружини покійного, завітав у гості до потерпілого і умисно наніс численні удари молотком по голові чоловіка. У цей же час для підмоги в разі опору жертви за діями виконавця злочину спостерігав його спільник — товариш по навчанню.

Після цього холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з Хмельниччини повернулися до м. Львова.

Суд врахував усі обставини та призначив покарання у виді позбавлення волі строком по 15 років — замовнику вбивства К. та виконавцю Б., а також 12 років — співучаснику О. Окрім того, як додаткове покарання курсантам призначив конфіскацію всього їхнього майна, оскільки вони вчинили умисне вбивство ще й з користі.

Джерело: Варта1

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Новини
  • Двох курсантів Академії Сухопутних військ засудили за замовне жорстоке вбивство чоловіка