Після відвідування платного басейну діти потрапили в реанімацію

В Одесі після купання в приватному Private Elling діти потрапили у лікарню.


У них з'явилися блювота, висипання на шкірі і піднялася температура. Проби води віддали на перевірку, а дитячий басейн продовжує працювати, про це пише 7 канал.

Анна Ткач разом з 4-річною дитиною 1 липня відвідала платний пляж. З тих пір лікує своє дитя від невідомого захворювання. Спочатку воно було схоже на вірусну застуду. Потім почалася блювота, підвищення ацетону, висип, набряк дихальних органів і висока температура. Через 12 днів хлопчикові стало краще, але лікування не припинили. 10 липня слідом за маленьким Тимофієм в лікарню потрапило ще кілька дітей.

За словами керуючого,басейн обробляють AquaDoctor - універсальний хімікат для басейнів загального користування. Адміністратор розповів, що вночі за допомогою цього засобу басейн прибирають і чистять спеціальними пилососами. Вранці роблять експрес-аналіз води: перевіряють рівень хлору і pH. Дані записують в журнал.

Результати досліджень будуть готові до кінця тижня. Поки чекають аналізи води дитячий басейн відкритий, там продовжують купатися діти. Постраждалим сім'ям керівництво пляжу компенсувало витрати на лікування.

Джерело: Gazeta.ua