Руслана відреагувала на скандальний випад про виступ на "Євробаченні"

Українська співачка, переможниця пісенного конкурсу "Євробачення-2004" Руслана пояснила, чому саме вона стала хедлайнером фінального шоу "Євробачення-2017".


Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Хто я? Перший переможець "Євробачення-2004" від України. Голос своєї країни. Голос Карпат. Голос, який іде з серця з любов'ю до всього світу. Саме з цими словами я і вийшла на сцену "Євробачення-2017". І я щаслива, що змогла показати, на що моя країна здатна в музиці, на що здатна я", - зазначила Руслана.

За її словами, в шоу-бізнесі не існує правил і секрету успіху.

"Я щаслива, що в цьому році мене, як першого переможця від України, запросили виступити на "Євробаченні" як хедлайнера пісенного конкурсу.

Саме "Wild Dances" ("Дикі танці") зібрали найбільші нагороди, які тоді було можливо. Крім європейських, були нагороди в Південній Кореї й Африці. Була незліченна кількість інтерв'ю і виступів. Все це було і є заради просування моєї країни в світі", - додала співачка.

"Мене запросили, сказавши: "Ти людина, яку знає Європа... Знає не тільки як співачку, а як людину, яка залишила сцену і музику, щоб допомогти своїй країні", - наголосила Руслана.

Джерело: Обозреватель