«Собака кинувся, схопив дитину за лікоть...»

У ДНЗ №136 «сторожовий» пес покусав п’ятирічну дівчинку.


У дошкільному садочку №136, що на вул.Каховській, 10, — надзвичайна ситуація. Собака, який охороняє територію дитячого закладу разом зі своїм господарем, вкусив п’ятирічну дитину. Про цей інцидент написала у соцмережах мама дівчинки Ксенія Вітвіцька.

«Собака живе на території дитсадка, його власником є охоронець закладу. Відірвавши собаку, який вчепився в руку моєї дитини і волочив її по землі, сторож закрив його і швидко пішов у приміщення садка, закрившись там», — обурилася жінка.

Завідувачка ДНЗ №136 Олександра Гадач розповіла журналісту “ВЗ”, зазвичай охоронець обходить територію з собакою на повідку (згідно із санітарними нормами це дозволено). А потім він прив’язує його на ланцюг. “У цей день охоронець не обійшов територію і не подивився, що на подвір’ї ще гуляли діти, і відпустив пса, - каже пані Гадач. - Це було близько 19-ї години вечора. Собака невеликий, але він кинувся, схопив дитину за лікоть правої руки...”.

Зі слів завідувачки, коли по дитину прийшла бабця, вона про все і дізналася. “Бабуся зателефонувала мамі, і мама з роботи викликала “швидку”. “Швидка” довго їхала, тому бабуся пішла з дитиною у групу”, - каже пані Гадач. “А чому охоронець не викликав для дівчинки “швидку”?” - запитую. “Вони пішли з охоронцем, помили руки. Але він сказав, що ніяких ушкоджень не побачив. Це новий охоронець. Він добрий, врівноважений, але дуже флегматичний, неговіркий...”.

Керівник дошкільного закладу нарікає, що вночі на території садочка збираються підлітки. Залишають сміття... “Після інциденту я, зрозуміло, вже не дозволю, аби на території дошкільного закладу був пес, - зазначила завідувачка.  - Дитині обробили рани. Вона почувається добре”.