У Мінсоцполітики назвали термін дії субсидій на оплату компослуг

У відомстві прокоментували чутки про те, що «рання тепла весна наче б то вплинула на скасування субсидій».


Житлові субсидії, призначені з 1 жовтня 2016 року, будуть діяти до 30 квітня 2017 року включно. Про це у Facebook повідомляє Міністерство соціальної політики України.

«Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається окремо на опалювальний період і окремо на не опалювальний. Тобто, призначені з 1 жовтня 2016 року житлові субсидії діятимуть до 30 квітня 2017 року включно. Однак, враховуючи теплу весну, у квітні вона буде перерахована (як для користувачів центрального, так і індивідуального опалення) з урахуванням кількості днів опалювального періоду», - йдеться у повідомленні.

«Субсидії у квітні ніхто не скасовував. Якщо опалювальний період закінчився, до прикладу, 2 квітня — то норма газу, тепла або електрики, залежно від виду опалення, буде перерахована пропорційно кількості днів, а не за повний «опалювальний» місяць. Проте, громадяни, що мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використати, оскільки опалювальний період у нас зафіксовано до 30 квітня 2017 року», - заявили в Мінсоцполітики.

Джерело: Український тиждень