Справу про вбивство в Кривому Озері передано до суду

Слідчі прокуратури Миколаївської області 26 грудня завершили розслідування і передали до суду кримінальне провадження за фактом убивства жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, який загинув під час затримання поліцейськими.


Про це в четвер повідомив заступник прокурора Миколаївської області Степан Божило.

Головним підозрюваним у вбивстві є сержант Денис Ляхвацький. Він єдиний, кому інкримінують ч.1 ст. 115 (умисне вбивство). Сам поліцейський з таким звинуваченням не погоджувався, хоча визнавав звинувачення за ч.3 ст.365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Троє інших підозрюваних проходять за ч.2 ст.365 КК України.

"Дії, які інкримінують цим особам, я зарахував би до категорії складних кримінальних справ. Події, в яких брали участь ці особи, відбувалися в умовах неочевидності. Відсутній момент, який дуже важливий у розслідуванні будь-якого кримінального провадження - максимальна кількість свідків. Події відбувалися в нічний час, і очевидцями злочину були постраждалі і безпосередньо працівники правоохоронних органів", - цитує Божила прес-служба прокуратури.

Він додав, що вражений непрофесіоналізмом і цинізмом дій поліцейських, які намагалися затримати Цукермана. "Як було встановлено протягом досудового розслідування, головний підозрюваний під час затримання наступав своєю ногою на горло потерпілого", - сказав він.

Справу слухатиме в Кривоозерський районний суд.