Кабріолет принцеси Діани продали за майже $68 тисяч

Автомобілі, які колись належали знаменитостям і членам королівської сім'ї, продані на аукціоні за загальну суму понад 450 тисяч фунтів (565 тисяч доларів).


Про це повідомляє ВВС.

Колекція машин під назвою "Перлини корони" була виставлена на продаж в рамках автошоу NEC Classic Motor Show в суботу і неділю.

Кабріолет Audi 1994 року випуску, власницею якого була принцеса Діана, був проданий за 54 тисячі фунтів (68 тисяч доларів). Він має пробіг всього 6,5 тисячі кілометрів.

Серед виставлених на продаж лотів також був Rolls-Royce Phantom, що належав Елтону Джону. Він проданий майже за 124 тисячі фунтів (155 тисяч доларів).

Інший автомобіль тієї ж марки, кабріолет Rolls-Royce Corniche, який раніше належав королівському дому Катару, пішов з молотка за 135 тисяч фунтів (170 тисяч доларів).

Увагу репортерів привернула малолітражка Fiat 500L 1972 року, який майбутній (на той момент) прем'єр-міністр Девід Кемерон купив у подарунок своїй дружині Саманті. Він був проданий майже за 21 тисячу фунтів (26 тисяч доларів).

Але кілька машин, виставлених на продаж, не досягли на торгах заявленої ціни, в тому числі Bentley Mulsanne 2012 року випуску, який належить королеві Єлизаветі.

Також не були продані Bentley 1976 року, який колись належав акторові Майклу Віннеру, і Rolls-Royce 1980 року, власницею якого була принцеса Маргарет.