Передплатити

«Це знущання над нами і над пам’яттю про нашого сина!»

Батьки Кузьми Скрябіна обурені діями Львівської міськради.


У понеділок, 20 липня, батьки покійного лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка, Ольга Михайлівна та Віктор Кузьмич, висловили обурення діями міської влади щодо вшанування пам’яті їхнього сина. 

Напружена ситуація виникла через найменування скверу на честь Кузьми Скрябіна. Визначене місце змінювалось виконавчим комітетом ЛМР 4 рази. Батьки не витримали — написали звернення на ім’я міського голови Андрія Садового, в якому відмовились від будь-яких заходів щодо вшанування ім’я Андрія Кузьменка.

За словами батьків музиканта, міська влада запропонувала місце, де зараз стоїть пам’ятник комуністичному діячу Степану Тудору (площа Є. Маланюка). Зносити постамент відмовились, тож локацію змінили. “Сказали, що назвуть ім’ям нашого сина якийсь сквер поблизу Високого замку, потім запропонували площу Гасина (біля бібліотеки Стефаника, на перетині вул. Коперника і Стефаника), — розповідає журналісту “ВЗ” Ольга Кузьменко. — Минулого тижня на засідання виконкому ЛМР це рішення теж не було проголосовано. Наскільки мені відомо, проти виступила “Свобода”. Ми більше не можемо терпіти цього знущання над пам’яттю про нашого сина. Це ж не була наше прохання, перейменувати сквер запропонували чиновникки. Що тепер нам, просити когось? Андрійко сказав би: “Мамцю, не принижуйся”. Тому ми написали цю заяву на ім’я міського голови”.