Високий Замок

Підтримай Високий замок

Щомісячний платіж


Підтримати одноразово


Платник та отримувач коштів погоджуються, що внески не підлягають поверненню

LiqPay
LiqPay

Підтримайте улюблене видання «Високий Замок»!

Карантин і криза, спричинена епідемією, стали справжнім випробуванням на міцність для незалежної української преси. Це стосується як друкованих видань, найбільш затратних з точки зору виробництва і шляху до споживача, так і електронних версій.  Рекламні надходження тануть, оскільки підприємці, які раніше були зацікавлені у просуванні своєї продукції, теж ледь зводять кінці з кінцями. Зрештою, друкованому слову і до карантину не було медом намазано…

Попри усі негаразди та виклики, колектив Видавничого Дому «Високий Замок» завжди, зокрема, упродовж карантину, чітко й без перебоїв виконував свої зобов’язання перед читачами — і тими, хто передплатив наші видання, і тими, хто поспішає до газетних кіосків, аби придбати свіжі випуски наших газет чи журналів. «Високий Замок» також виходить онлайн. Абсолютно безкоштовно для читача, хоча для нас це, звичайно, затратно. Але це необхідна інвестиція у майбутнє.

Ми звертаємося до вас за підтримкою. Якщо вам потрібна якісна, достовірна, професійна, і головне, незалежна українська журналістика, підтримайте нас своїми фінансовими внесками! Будемо раді будь-якій сумі, що надійде на редакційний рахунок від вдячних читачів і добродійників, бо розглядатимемо її, перш за все, як моральну підтримку нашої праці. Ваші пожертви вселятимуть у нас віру, що працюємо недаремно, що наша робота є потрібною для суспільства.

Для чого буде використовуватися Ваша допомога?

Отримані кошти використаємо для забезпечення зарплат журналістам і гонорарів позаштатним авторам, на закупівлю витратних матеріалів, технічне забезпечення роботи сайту тощо. Будь-яка допомога, незалежно від її розміру, буде дуже цінною і важливою! Завдяки вашій підтримці ми зможемо зберегти кількість і якість матеріалів, - як у друкованих виданнях, так і на сайті. Така наша співпраця матиме, на нашу думку, ще один позитивний момент: таким чином зможемо окреслити певне середовище однодумців, які допомагатимуть нам у визначенні найболючіших проблем суспільства й тем наших майбутніх публікацій. А з часом, сподіваємося, сформується великий і впливовий Клуб друзів «ВЗ», з якими газета пройде будь-які випробування.

Дякуємо за Вашу небайдужість!