В окупованому Армянську новий викид: тепер місцевих труять хлором

В окупованому Росією місті Армянськ стався новий хімічний викид — при ліквідації наслідків викиду на «Кримському титані» сталося велике виділення хлору.

Фото з відкритих джерелВ окупованому Армянську новий викид: тепер місцевих труять хлором В окупованому Росією місті Армянськ стався новий хімічний викид – при ліквідації наслідків викиду на «Кримському титані» сталося велике виділення хлору. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник «Центру військово-політичних досліджень» Дмитро Тимчук. За словами людей, які працюють на заводі «Кримський титан», причиною погіршення екологічної обстановки могла стати недбалість місцевих надзвичайників. З'ясувалося, що їм окупаційна влада дала команду засипати «чим завгодно» кислотні відстійники, щоб виключити розліт токсичного пилу. Виконуючи команду, серед іншого, для засипки вони використовували хлорне вапно. Воно вступило в реакцію з речовинами з відстійника, і це призвело до виділення хлору. В результаті інциденту в самому місті і прилеглих районах ввели режим надзвичайного стану. При цьому самі російські пропагандисти почали розганяти інформацію, що 13 вересня в районі Армянська «раптом» стався нібито «повторний викид хімічних речовин» і пов'язують його з Україною. Зокрема, вони назвали причиною погіршення екологічної обстановки «викид хімречовини з території України». В інтернеті вранці 14 вересняі жителі Армянська і Перекопу почали повідомляти про нове хімічне зараження. Зокрема, люди скаржилися на нудоту, біль в горлі і носі, сльозотечу, а також на блювоту після короткої прогулянки.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник «Центру військово-політичних досліджень» Дмитро Тимчук.

За словами людей, які працюють на заводі «Кримський титан», причиною погіршення екологічної обстановки могла стати недбалість місцевих надзвичайників. З'ясувалося, що їм окупаційна влада дала команду засипати «чим завгодно» кислотні відстійники, щоб виключити розліт токсичного пилу. Виконуючи команду, серед іншого, для засипки вони використовували хлорне вапно. Воно вступило в реакцію з речовинами з відстійника, і це призвело до виділення хлору. В результаті інциденту в самому місті і прилеглих районах ввели режим надзвичайного стану.

При цьому самі російські пропагандисти почали розганяти інформацію, що 13 вересня в районі Армянська «раптом» стався нібито «повторний викид хімічних речовин» і пов'язують його з Україною. Зокрема, вони назвали причиною погіршення екологічної обстановки «викид хімречовини з території України».

В інтернеті вранці 14 вересняі жителі Армянська і Перекопу почали повідомляти про нове хімічне зараження. Зокрема, люди скаржилися на нудоту, біль в горлі і носі, сльозотечу, а також на блювоту після короткої прогулянки.