Британська розвідка зробила важливу заяву щодо отруєння Скрипаля

Великобританська розвідка МІ5 вважає отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки спробою вбивства, за якою може стояти Росія.

Журналісти "Радіо Свободи" провели розслідування щодо отруєння Сергія Скрипаля у Британії та з'ясували, що цілком імовірного, що колишнього військового розвідника було отруєно фентанілом.

Цю ж речовину використовували російські силовики під час штурму захопленого терористами театрального центру на Дубровці в 2002 році.

У британській розвідці МІ5, де Сергій Скрипаль працював під прикриттям, також зазначають, що отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, пов’язане з Росією. Про це повідомляє The Times з посиланням на джерела.

І в поліції, і у розвідці МІ5 вважають, що початкові факти розслідування наштовхують на те, що це була спонсорована державою спроба вбивства.

Та попри це, у британській розвідці не відкидають таких версій як спроба суперників скомпрометувати Росію і режим глави Кремля Володимира Путіна, або ж це міг бути і приватний конфлікт.

Нагадаємо, 4 березня було отруєно 66-річного колишнього військового розвідника Сергія Скрипаля, якого в 2016 році у Росії засудили за держзраду, та 30-річну жінку — Юлія Скрипаль, яка виявилася донькою шпигуна.