Передплатити Підтримати

Сенатор від «Права і Справедливості» на Facebook виклав нацистські відео

Вальдемар Бонковський розмістив у мережі констраверсійні матеріали антисемітського змісту

Вальдемар Бонковський, сенатор польської правлячої партії "Право і Справедливість"

Речник польської правлячої партії «Право і Справедливість» повідомив, що членство сенатора Вальдемара Бонковського у партійному парламентському клубі було призупинене. Про це повідомляє Wprost.

Представник партії додав, що таке рішення ухвалив лідер «ПіС» Ярослав Качиньський.

Хоча причину призупинення членства сенатора у партійних парламентських структурах не названо, однак з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що мова йде про специфічну активність Вальдемара Бонковського у соціальних мережах. На своїй сторінці у Facebook він публікував різні пости, що, м'яко кажучи, не узгоджувалися з парламентським статусом та й взагалі людською гідністю.

У останньому відео, викладеному сенатором Бонковським у Facebook, демонструються кадри з ґетто. На деяких з них єврейська служба правопорядку копняками та ударами палиць поганяє своїх одноплемінників. Весела клезмерська музика контрастує з цими жахливими подіями. Як зауважили інтернет-користувачі, відеоматеріал взято з нацистських пропагандистських архівів.

Станом на четвер, 22 лютого, до 20:00 сенатор, попри численні зауваження, не знімав суперечливий фільм зі свого акаунта.

У розмові з журналістами сенатор визнав, що він не перевіряв джерела відео.

- Але воно відтворюється в Інтернеті, то нащо було перевіряти. Навіть якщо це вигадка, очевидно, що в ґетто діяла єврейська поліція, яка жорстоко ставилася до євреїв ", - сказав він.