Передплатити Підтримати

Минає 4 роки з часу розстрілу Небесної Сотні

18-20 лютого 2014 року на Майдані в Києві відбулася одна з найбільш трагічних подій в історії незалежності України.

На Майдані Незалежності розміщено тематичну інсталяцію з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

18 лютого біля Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні у столиці проходять заходи із вшанування загиблих на Майдані під час подій 2014 року.

Зокрема, біля Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні розпочався молебень пам'яті Героїв Небесної сотні за участі сімей тих, хто загинув на Майдані.

Вшанувати пам'ять героїв прийшли сім'ї загиблих, учасники подій Майдану, небайдужі кияни.

Порядок біля Меморіалу забезпечують кілька десятків поліцейських.

Як повідомлялося, у Києві та інших містах впродовж 18-20 лютого проходитимуть заходи із вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні. У МВС заявили, що у неділю, 18 лютого, поліція посилить заходи безпеки в Києві у зв'язку із запланованими на цей день близько 10 масовими заходами за участю понад 12 тисяч осіб.

У Львові вшанували Героїв Небесної Сотні та Героїв подій в Дебальцеве

 

Сьогодні на Личаківському кладовищі відбулись заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні, а також Героїв подій в Дебальцеве. Міський голова Львова, депутати Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Верховної Ради України, а також громадськість міста поклали квіти, запалили лампадки на могилах Героїв і помолились за тих, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

Джерело: Укрінформ, Громадське, прес-служба ЛМР, Фейсбук