Вік живи – вік учись

80-річний Мігель Кастілло поїде до Верони і у тамтешньому університеті студіюватиме історію у рамках програми «Еразмус»

Мігель Кастілло, можливо, ще й здобуде науковий ступінь

Мігель Кастілло довгі роки працював нотаріусом. Коли пішов на пенсію, - як сам розповідає, - його життя не було особливим. У 75-річному віці Кастілло пережив інфаркт. Ця подія кардинально змінила його побут і наштовхнула на роздуми про те, на що хотів би витратити решту своїх літ. Одужував і думав собі, що варто зробити щось небанальне. – каже Мігель.

Кастілло вирішив взятися за свою освіту. Записався на студії з історії Валенсійського університету. Та на цьому не зупинився. Портал theocal.it інформує, що 80-річний іспанець зробив заявку у межах програми обміну студентів «Еразмус». Кастілло вирішив, що це є шансом для нього, аби пережити чудову пригоду. Тож вже 19 лютого він поїде з Іспанії до Верони (Італія), і там продовжить свої студії.

«Я вже був там 42 роки тому, аби побачити виступи Марії Каллас», - згадує Кастілло в інтерв’ю для газети „Las Provincias”.

«Дідусь-студент» (так називають Мігеля деякі медіа) бере з собою дружину. Окрім того, переконує, що дуже швидко знаходить спільну мову зі значно молодшими здобувачами освіти, закликаючи ровесників не замикатися у хатніх справах, бути відкритими до світу.