Бенедикт XVI хворіє на прогресивний параліч, який може вразити серце

Брат Папи-емерита розповів про важку недугу Йозефа Ратцінґера

Папа Бенедикт XVI: На останньому відрізку шляху я оточений любов’ю і добром, про які раніше не міг і мріяти

90-річний Папа-емерит Бенедикт XVI потерпає від прогресивного паралічу, який з часом може вразити і серце. Про це розповів для  „Neue Post” його старший брат ксьондз Георг Ратцінґер, - пише Wprost.

У Ватикані звертають увагу на те, що 94-річний брат Папи Ратцінґера говорить так відверто і докладно про хворобу Бенедикта XVI акурат у дні 5-ї річниці його історичного зречення від Апостольського Престолу. Це може означати, що ситуація дуже серйозна. Занепокоєння, однак, простежувалося і у попередніх публічних висловлюваннях Георга Ратцінґера.

Брат Папи-емерита пояснює, що через недугу Бенедикт XVI змушений пересуватися на візку.

- Найбільше занепокоєння спричинене тим, що параліч може дістатися аж до серця і то дуже швидко, - каже Георг Ратцинґер. – Молюся щодня, прошу Бога про ласку доброї смерті, у добрий момент для мене і для мого брата. Обидва маємо таке велике бажання.

За кілька днів до цього інтерв’ю Папа-емерит написав у листі до газети «Corriere della Sera», між іншим, таке: «Я вражений тим, що багато читачів газети цікавляться останнім періодом мого життя… Можу тільки сказати, що у повільному занепаді фізичних сил здійснюю паломництво до Дому… То велика ласка для мене, бо я оточений на тому останньому відрізку шляху любов’ю і добром, про які раніше не міг і мріяти».