Передплатити Підтримати

«Інтерпол запросив додаткову інформацію»

Після цього вирішить, оголошувати чи не оголошувати Димінського у міжнародний розшук.

Президент ФК «Карпати», олігарх Петро Димінський поскаржився у комісію Інтерполу, щоб його не оголошували у розшук в інформаційній системі організації. Стверджує, що в Україні його політично переслідують.

Нагадаємо, Петра Димінського підозрюють у скоєнні смертельної ДТП, в якій загинула 31-річна Наталя Тріла. Торік поліція офіційно повідомила про підозру Петру Димінському. Суд дозволив його затримати. Однак одразу після аварії Димінський відлетів до Женеви. Після чого його слід пропав... В Україні Димінського оголосили в національний розшук.

На своїй сторінці у “Фейсбук” директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко написав емоційний пост: “ZIK із Портновим, а раніше – невдала спроба ефіру з Медведчуком, завдячуючи ведучій Роксані Руні постійний в усіх іпостасях Саакашвілі і тотальне зрадофільство – це проста, недолуга, але цинічна і прорахована тактика їхнього співвласника Димінського уникнути відповідальності за підозрою у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 286 КК «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого” (від трьох до восьми років позбавлення волі). Він хоче, якщо його оголосять у міжнародний розшук і затримають за кордоном, звідки не вилазить з часу скоєння кримінального правопорушення, удавати із себе політичного втікача перед Інтерполом – за прикладом колишньої влади – уникати екстрадиції на вимогу ГПУ.

Саме тому тягне в ефір і Саакашвілі, і Портнова, і ще, не здивуюсь, якщо самого Яника і грошовитих його посіпак Клименка-Курченка-Арбузова також. Мовляв, дивіться, переслідують мене через моє медіа за опозицію в ефірі. Бо ж Інтерпол «політичних» не видає. Хоча у самого Димінського – чистий, хай навіть і неумисний, дорожній кримінал. Хай авторитетні журналісти ZIKу закличуть співвласника до відповідальності за скоєне кримінальне правопорушення – смертельну ДТП, інакше не мають права претендувати на бодай найменшу повагу і неупереджене ставлення з боку медійної спільноти та аудиторії. Чого боятися? Може, того, що давно фінансуються з тих саме накрадених за Яника джерел, власників яких тепер в ефір кличуть відверто і не ховаючись?”.

Речник Нацполіції Ярослав Тракало розповів журналісту “ВЗ”: “На адресу українського бюро Інтерполу надійшли документи від комісії контролю за файлами центрального бюро Інтерполу про надання додаткової інформації у справі Димінського. Він просить не оголошувати його у міжнародний розшук, оскільки пов’язує оголошення йому підозри у скоєнні кримінального правопорушення з політичними мотивами. Комісія запросила в української сторони додаткову інформацію, після розгляду якої винесе рішення – про оголошення чи неоголошення цього громадянина у міжнародний розшук по лінії Інтерполу”.