Десятикласник з Винник помер через хворобу серця

Поховають школяра, за словами директора школи-інтернату Лілії Свистович, сьогодні, у Винниках.


«Андрійко виріс на наших очах. Він — круглий сирота. У нашу школу прийшов з будинку дитини, що на вул. Таджицькій, вчився тут з 1 до 10 класу. Це була дуже світла, активна, життєрадісна дитина. Андрій спішив жити, ніби щось відчував. Цього року учні обрали його президентом школи. Його всі любили, він умів з кожним учнем знайти спільну мову. Нам його дуже бракуватиме», - сказала ZAXID.NET директор школи-інтернату Лілія Свистович.

Увечері, перед смертю, хлопець, за словами директорки школи, був веселий, жартував, допізна вчив біологію. А посеред ночі він раптом скрикнув. Діти подумали, що йому приснився страшний сон, увімкнули світло і побачили, що він дивиться в одну точку.

«Андрія на руках швидко знесли в кімнату медсестри. Вона надавала йому допомогу аж до приїзду «швидкої». Коли прибули медики зі «швидкої», серцебиття ще було. Вони намагалися реанімувати його, але невдалось», - каже Лілія Свистович.

16-річний хлопець у три роки переніс операцію на серці, але на здоров’я не скаржився. Що стало причиною смерті школяра, з’ясують експерти.

У Андрія Колотвіна є дідусь, який мешкає у селі Нагуєвичі Дрогобицького району. Але він дуже старенький, тому дозволив педагогам школи-інтернату організувати похорони й поховати його внука у Винниках.

«В організації похорон нам допомагає місцева влада. Учні й вчителі школи-інтернату будуть доглядати його могилу», - сказала директор Лілія Свистович.

В одній із шкіл Львова помер десятикласник

У середу, 8 листопада, у Винниках Личаківського району Львова в одному з навчальних закладів помер десятикласник Андрій К.

Як повідомляє місцеве видання Винники Plus, причина смерті 16-річного юнака поки не встановлена. Про обставини його смерті також не повідомляється.

Представник Личаківського відділу поліції міста Львова Олег Строцький повідомив, що причина смерті буде відома за результатами судово-медичної експертизи.

Загиблий - уродженець одного з сіл Львівської області, сирота. Відомо, що у нього були проблеми з серцем.

Нагадаємо, що 24 жовтня в Ужгороді евакуювали школу через запах газу, 11 дітей потрапили до лікарні. За попередніми даними, у закладі розпилили газовий балончик.

Джерело: Новое время