• You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Антон Геращенко: “Люди Димінського виходили на матір загиблої з натяком домовитися”

Антон Геращенко: “Люди Димінського виходили на матір загиблої з натяком домовитися”

Брат загиблої Наталії Тріли Степан Мацевко опосередковано підтвердив цю інформацію.


Експерти вивчають речі, вилучені в домівці галицького олігарха Петра Димінского, на предмет ДНК. На це потрібен час — ще тиждень-два. Про це журналісту “ВЗ” розповів нардеп,  радник міністра МВС Антон Геращенко.

Нагадаємо, 6 вересня правоохоронці провели низку масштабних обшуків по всіх місцях проживання і офісах власника ФК “Карпати”.  Вилучали речі, на яких могли бути зразки ДНК Петра Димінського, аби порівняти їх зі зразками, знайденими в автомобілі “Мерседес”, водій якого став винуватцем смертельного ДТП. Біологічні залишки знайшли на подушці безпеки, і належать вони не охоронцю Димінського Андрію Борщу, який взяв на себе вину за ДТП.

Взяти зразки ДНК від самого Петра Димінського не можуть, бо він одразу після ДТП виїхав у Швейцарію. На неодноразові заклики столичних високопосадовців повернутися і добровільно здати ДНК не реагує. Тим часом саме Димінського родичі й очевидці звинувачують у загибелі молодої жінки, стверджують, що він був за кермом “Мерседеса”-вбивці.

“Люди Димінського виходили на матір загиблої з натяком на те, що добре б домовитися, - розповів “ВЗ” Антон Геращенко. - Але сім’я цього не афішує. Вважаю це неправильним. Наскільки я розумію, Димінський сидить за кордоном і намагається домовитися з сім’єю. Навіть якщо це станеться,  поліція і прокуратура все одно  робитиме все по закону”.

Брат загиблої Степан Мацевко прокоментував цю інформацію для “Високого Замку”: “Не знаю, чи це можна вважати “виходом на нас”... Але був представник нібито від Димінського. Він сказав, мовляв, вони свою справу будуть вирішувати однозначно. Тобто будуть доводити, що за кермом був не Димінський. А ви, мовляв, якщо хочете — приймайте від нас допомогу, хочете — не приймайте. Ми відмовилися приймати допомогу. Чекаємо результатів експертизи”. 

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Антон Геращенко: “Люди Димінського виходили на матір загиблої з натяком домовитися”