МЗС пропонує приєднатися до акції на підтримку Сенцова

МЗС України запрошує всіх бажаючих приєднатися до акції на підтримку незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, яка приурочена до його дня народження 13 липня.


Про це йдеться в заяві МЗС.

"Щоб підтримати його моральний дух, Міністерство закордонних справ України запрошує Вас приєднатися до кампанії #FreeSentsov, прийти до будівлі МЗС (Михайлівська пл.,1) і зробити власне фото із встановленою інсталяцією на честь Олега Сенцова. Опублікувавши фото в соціальних мережах, використовуючи хештег #FreeSentsov, ми всі разом ще раз нагадаємо, що пам'ятаємо і боремося за його звільнення", - йдеться в повідомленні.

Інсталяція являє собою режисерське крісло.

"Вона постійно розміщена на 6 поверсі МЗС і кожна іноземна делегація, яка приїжджає до міністерства, бачить її, і обов'язково дізнається про Олега Сенцова", - зазначили у відомстві.

Порошенко подарував книгу Олегу Сенцову

У День народження українського режисера Олега Сенцова, якого Росія незаконно утримує за гратами, президент Петро Порошенко передав йому книгу.

Про це Порошенко написав у своєму твіттері.

"Сьогодні день народження Олега Сенцова. Через наших дипломатів передав Олегові "Спогади" Андрія Сахарова", - написав Порошенко.

"Дорогий Олеже, Україна разом з усім світом продовжить боротися за Вашу свободу", - додав він.

На форзаці книги Порошенко також написав невеликого листа Сенцову: "Ми, як і ви не перестаємо боротися за справедливість і правду. Я твердо переконаний, що Ваша незламна воля і терпіння будуть винагородженні. За Вас вся України і весь вільний світ".