Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Відсьогодні в Україні зміниться прожитковий мінімум, соціальні норми споживання тепла, світла й газу

Відсьогодні в Україні зміниться прожитковий мінімум, соціальні норми споживання тепла, світла й газу

З 1 травня 2017 року прожитковий мінімум для працездатних осіб буде планово збільшено на 80 грн – до 1684 грн.

Це визначено законом про держбюджет на 2017 рік.

Згідно з законом, для дітей віком до 6 років з 1 травня прожитковий мінімум становитиме 1426 грн, для дітей від 6 до 18 років — 1777 грн, для осіб, які втратили працездатність, — 1312 грн.

Виходячи з нових розмірів прожиткового мінімуму будуть розраховані нові суми соціальної допомоги.

Також в Україні знизили соціальні норми споживання тепла, світла й газу.

В Україні від 1 травня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету міністрів України про зниження соціальних нормативів на використання теплової енергії, електрики і газу.

Про це йдеться в постанові № 51 від 6 лютого 2017 року, повідомляє Урядовий портал.

"Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

Зокрема, переглянуто соціальні нормативи використання: теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими  або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВтг до 51 кВтг на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період", - йдеться в документі.

Крім того, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення у багатоповерхових будинках.

Варто зазначити, що відповідне рішення уряду не передбачає здійснення перерахунку розмірів діючих розмірів субсидій, оскільки набирає чинності з 1 травня 2017 року.

Джерело: espreso.tv

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Відсьогодні в Україні зміниться прожитковий мінімум, соціальні норми споживання тепла, світла й газу