Передплатити Підтримати

Завод віконних конструкцій Nобілекс: десять успішних років на ринку

Створений десять років тому на Закарпатті, Завод віконних конструкцій ТМ Nобілекс увійшов у десятку найбільших компаній віконного ринку Західної України і став лідером галузі. Зараз підкорює нові вершини - ринки Європи.

За підсумками 2016 року це підприємство стало одним із найкращих в Україні. Відповідно до рішення Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні, генеральний директор Заводу віконних конструкцій ТМ Nобілекс Андрій Півень за ефективне управління підприємством—лідером і персональний внесок у розвиток економіки країни нагороджений Орденом «Decus oeconomicae».

Про те, як протягом цих років Nобілексу вдалося зайняти на ринку чільне місце, розповідає його генеральний директор Андрій Півень.

- Пане Андрію, розкажіть, насамперед, з чого розпочиналося ваше підприємство?

- Започаткували бізнес ми з дружиною десять років тому, 2007 року. Усе починалося,  звичайно, з ідеї. Ми прагнули створити не просто невелику фірму для заробітку коштів, а виробництво, яке ростиме з року в рік і стане гордістю для України. Моїй сім’ї належав  шматок землі у Закарпатській області, на якому поступово, впродовж року, й виріс завод металопластикових вікон. 

- Зараз ринок металопластикових вікон - великий, але покупці обирають саме вікна Nобілекс. Завдяки чому досягаєте результатів?

- Всупереч загальноприйнятій думці, вибрати вікно насправді не так просто. При його виборі варто розібратися в багатьох тонкощах. У всіх цих нюансах  і допомагають розібратися наші спеціалісти. Це висококласні фахівці, які добре знають свою справу.

Велику увагу приділяємо правильному монтажу віконних конструкцій. Для цього використовуємо якісні монтажні інструменти, які є гарантією міцності і довговічності наших вікон.

І, звичайно, надважливим  є сервісне обслуговування. Кожен клієнт може звернутися до свого персонального менеджера, який відповість на будь-які питання і дасть рекомендації з догляду за вікнами.

- Як вдалося досягти таких результатів, адже ні для кого не секрет, що непросто провадити  бізнес в Україні?

- Так, не можу не погодитися з тим, що  вести бізнес в Україні — надважка справа. Упродовж існування підприємства нам вдалося пережити три економічні кризи в державі. Зараз теж непроста економічна ситуація через постійні коливання валюти. Однак ми не опускаємо рук, не зупиняємося, а йдемо далі, працюємо, розвиваємося.

- Які ж результати роботи сьогодні?

- Тільки за останні роки ми виробили сотні тисяч квадратних метрів віконних та дверних конструкцій найвищої якості, які сьогодні прикрашають  квартири, приватні будинки, офісні та адміністративні будівлі як в Україні, так і за її межами.

Весь виробничий цикл здійснює високоточне автоматичне обладнання, яке до мінімуму скорочує вплив людського фактора. Завдяки цьому ми втілюємо найскладніші ідеї та побажання клієнтів.

Такі результати, не в останню чергу, досягаються й завдяки співпраці з всесвітньо відомими брендами у цій сфері: Salamander Industrie Produkte, Siegenia, Euroglas тощо. Ми закуповуємо в Німеччині профіль та фурнітуру, в Польщі - скло, в Білорусії — алюміній. Безумовно, ми закуповуємо матеріали та комплектуючі в Україні, зокрема, профіль та арматуру.

- Нам відомо, що впродовж десяти років підприємство значно розширило свою мережу? Отож де можна замовити продукцію Нобілексу?

- Безумовно, базовим регіоном роботи заводу залишається Закарпаття. Маємо один офіс в Ужгороді, є дилери у Хусті, Іршаві, Виноградові.

Пишаємося тим, що три наші офіси від початку заснування підприємства працюють у Львові. До речі, саме у Львові ми відкрили перше представництво поза межами Закарпаття. Тут ми маємо своїх споживачів і радо підтримуємо контакти з ними, а також щораз більше розширюємо їхню кількість.

Стратегія розвитку в нашій компанії передбачає подальше зміцнення позицій на заході України і вихід на європейський ринок. До речі, вже сьогодні наші представництва працюють у Словаччині та Німеччині.

- У переддень ювілею не можна оминути питання про ваші плани на майбутнє.

- Ми постійно розвиваємось, зберігаючи лідерські позиції на ринку. На сьогодні розбудова заводу триває. До кінця року плануємо втричі наростити виробничі потужності. Ведемо переговори з багатьма забудовниками Львова і України загалом щодо постачання продукції.

Головним питанням для нашого заводу завжди залишається питання якості. Упродовж часу, який наша фірма є на ринку, наш покупець переконався, що там, де вікна Nобілекс, — там якість. Тому споживачі частіше обирають саме нашу продукцію.

Бажаємо успіхів.