Джамала, "The Hardkiss" та Монатік стали переможцями премії "YUNA"-2017

21-го лютого у Палаці "Україна" відбулася вже шоста церемонія Національної музичної премії "YUNA".


Традиційно були оголошені імена артистів, які минулого року, на думку фахівців, попрацювали найкраще.

Першу статуетку "За особливі досягнення у музиці"отримав гурт "Танок на Майдані Конго", який, власне, і відкривав концерт премії разом з Женею Галичем та МаmaRika.

 Як сказав генпродюсер премії Павло Шилько, на музиці "ТНМК" виросли майже усі нині представлені у головних номінаціях артисти

Після цього на сцену вийшли Камалія разом зі своїм чоловіком і господарем премії Мохаммадом Захуром. Вони оголосили переможця у номінації "Найкращий дует", яким стали Джамала та гурт "ДахаБраха" з піснею "Заманили".

До речі, торік нагороду за найкращий дует так само отримала Джамала, але разом з Дмитром Шуровим та Андрієм Хливнюком за пісню "Злива".

Наступною оголошували номінацію "Найкраще відео", у якій переміг Діма Монатік з кліпом "Кружит" режисера Тані Муіньо.

Статуетку за "Найкращий менеджмент"другий рік поспіль отримали "Mozgi Entertainment" на чолі з Потапом та Іриною Горовою.

Далі Олег Скрипка оголосив переможця у номінації "Найкращий альбом". Ним став знову Діма Монатік з альбомом "Звучит". Він залишив позаду "The Hardkiss", "Pianoбой", "Океан Ельзи" та Макса Барських.

"Це найважливіша ногорода в цьому році, яка лишень могла потрапити до моїх рук... От що, виявляється, відчувають батьки, коли їхня дитина досягає успіхів", - сказав зі сцени Діма.

Юрій Нікітін з Олею Горбачовою оголосили цьогорічного володаря звання "Новий подих", яким став гурт "Cepasa".

Андре Тан вийшов на сцену "YUNA-2017", щоб оголосити переможця у номінацій "Найкращий поп-гурт"- "Время и Стекло". Також за це почесне звання боролися "DZIDZIO", "MOZGI", "ONUKA" та "Потап і Настя".

Радіоведучий Сергій Кузін оголошував рок-гурт, який цього року став найкращим за версією "YUNA". Перемога дісталася "The Hardkiss".

Далі Павло Шилько запропонував вшанувати хвилиною мовчання режисера Макса Паперника, який два дні тому пішов з життя через хворобу.

Фагот і Фоззі з "ТНМК" оголосили, що переможцем в одній з трьох головних номінацій - "Найкраща пісня"- стала "Джамала" з піснею-переможницею "Євробачення-2016" "1944".

За "Найкраще концертне шоу"статуетку "YUNA" отримав гурт "The Hardkiss". А після цього на сцену вийшла Камалія та переспівала хіт кінця 80-х минулого сторіччя Terence Trent Darby "Sign Your Name".

Ната Жижченко з "ONUKA" оголошувала переможця у номінації"Відкриття року", яким став гурт "Грибы".

"Найкращим соло-артистом" другий рік поспіль визнали переможницю "Євробачення-2016" Джамалу. Вона залишила позаду Тіну Кароль, Світлану Лободу, Діму Монатіка та Макса Барських.

Джерело: Таблоід