Що у Вілкула на думці, те у «слов’янських стражників» – у кулаках?

Біля будівлі Інституту національної пам’яті залишили криваву мітку. А на його директора здійснили напад

Зареєстрований «опоблоківцем» Олександром Вілкулом проект постанови про звільнення директора Інституту національної пам’яті був лише початком «травлі», яку влаштували проти Володимира В’ятровича. Поки екс-«регіонали» намагаються помститися за озвучену В’ятровичем ініціативу про скасування в Україні 8 березня та 1, 9 травня як «червоних днів календаря», їм вирішили підсобити «браття-слов’яни».

Перш ніж потрапити до інформагентства, де у четвер мав звітувати про діяльність свого інституту, Володимиру В’ятровичу довелося «поспівлкуватися» з молодиками у масках, які чекали на його появу.  «Троє з них кинулися на мене - невдало для них. Зараз затримані поліцією. Звіт відбувся. А «хворим», напевно, таки варто частіше відвідувати спортзал», - повідомив Володимир В’ятрович подробиці кулачної зустрічі з «тітушками» на своїй сторінці у Facebook.  

Після повернення до «інститутського» офісу на В’ятровича чекала ще одна неприємність. Поріг будівлі був залитий червоною рідиною (чи то кров’ю, чи фарбою), а поруч валялися наліпки з написом «Славянская стража».

 У Києві невідомі напали на голову Інституту національної пам'яті

В'ятрович повідомив, що нападники не висували жодних конкретних претензій, а лише мали намір вдарити його.

Перед прес-конференцією голови Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимира В'ятровича сталася бійка. Про це інформує телеканал «112 Україна».

Як зазначається, кілька людей перед входом у будівлю інформаційного агентства «Укрінформ» напали на Володимира В'ятровича, після чого охорона розвела його і хуліганів. На місце прибули поліцейські, які затримали трьох підозрюваних у нападі.

Інформацію про напад підтвердив керівник поліції Києва Андрій Крищенко. «Щодо спроби нападу. Так, ця подія відбулася. Три людини були затримані. З ними зараз працює слідчо-оперативна група Шевченківського районного управління, з'ясовуємо мету», - повідомив він на брифінгу.

Пізніше сам Володимир В'ятрович написав на своїй сторінці у Facebook, що нападники не висунули йому жодних претензій, а лише намагалися його побити. За його словами, спроба нападу була «невдалою». Історик порадив нападникам «частіше відвідувати спортзал».

«Якісь «хворі» в масках стояли перед Укрінформом, де мав відбутися мій звіт. Троє з них кинулися на мене - невдало для них. Зараз затримані поліцією. Звіт відбувся. А «хворим» напевно таки варто частіше відвідувати спортзал», - написав він.

Пізніше стало відомо, що після повернення з прес-конференції в центрі Києві, Володимир В'ятрович виявив облитими червоною фарбою двері свого офісу у центрі Києва. Крім того, на вході в офіс історика невідомі залишили наклейки з написом «Слов'янська варта», написав В'ятрович в Facebook. Науковець припустив, що Інститут облили червоною фарбою ті ж особи, хто напав на нього біля редакції «Укрінформу».