• You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Мінгареллі:"Пенсійна реформа повинна стати однією з ключових реформ на найближчу перспективу"

Мінгареллі:"Пенсійна реформа повинна стати однією з ключових реформ на найближчу перспективу"

Голова представництва Євросоюзу зазначив, що Україні потрібно почати структурні реформи і зокрема пенсійну реформу, яка наразі дуже вразлива та нестійка.

Пенсійна реформа, яка сьогодні обговорюється владою країни, повинна стати однією з ключових реформ на найближчу перспективу, сказав в ході брифінгу у Києві голова представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі, передає УНІАН.

"Потрібно почати структурні реформи і в особливості пенсійну реформу, яка на поточний момент дуже вразлива і нестійка", — сказав Мінгареллі.

Разом з тим, не менш важливими, на думку голови представництва ЄС, є питання державного управління, включаючи управління державними компаніями, а також прозора приватизація, децентралізація та дерегуляція, очищення банківської системи і зміни в енергетичному секторі.

"Ви вже прийняли закон про ринок газу, чекаємо прийняття закону про ринок електроенергії. Енергетика — важливий сектор, зміни в якому, на нашу думку, зараз йдуть у правильному напрямку", — зазначив Мінгареллі.

Також він звернув увагу на подальшу реалізацію судової реформи та боротьбу з корупцією. "Мало сформувати органи по боротьбі з корупцією. Важливо змінити ментальність", — підкреслив Мінгареллі.

За його словами, Євросоюз готовий за всіма цими напрямками надавати Україні найширшу підтримку і ділитися своїм досвідом у цих сферах.

При цьому Мінгареллі підкреслив, що Україна вже досягла значного прогресу на шляху реформ, які були заявлені два роки тому.

"За два роки уряду Арсенія Яценюка, а тепер і Володимира Гройсмана зроблено чимало. Я знаю не багато країн, де за два роки бюджетний дефіцит вдалося знизити з 11% до 3%, де вдалося стабілізувати курс валюти в умовах ведення війни", — сказав Мінгареллі.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Мінгареллі:"Пенсійна реформа повинна стати однією з ключових реформ на найближчу перспективу"