• You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Порошенко на засіданні РНБО: "Санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені"

Порошенко на засіданні РНБО: "Санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені"

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості та необхідності продовження санкцій проти Росії.

Глава держави повідомив, що за спільною і узгодженою позицією з Урядом у найближчі дні буде проведено спеціальне засідання Ради національної безпеки і оборони України присвячене санкціям проти окремих юридичних і фізичних осіб Російської Федерації.

«Робиться це в чіткій координації з нашими партнерами з  Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та партнерами по міжнародної коаліції на підтримку України», - зазначив Президент під час засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Рішення РНБО: «Військовий бюджет на 2017 рік становитиме 129 мільярдів гривень — більше 5% ВВП»

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні у вівторок розглянула оборонний бюджет країни на 2017 рік, який становитиме понад 129 мільярдів гривень, передає УНІАН.

Про це повідомила прес-служба РНБО України.

"За результатами розгляду Кабінету міністрів України доручено у межах Державного бюджету на 2017 рік забезпечити фінансування сектору безпеки і оборони відповідно до Стратегії національної безпеки на рівні не менше 5% ВВП, що відповідно до макропоказників, затверджених урядом, складатиме понад 129 млрд грн", - йдеться у повідомленні.

Також на засіданні прийнято за основу комплекс заходів із протидії гібридним загрозам та основні заходи державної політики з відвернення загроз державному суверенітету та відновлення територіальної цілісності України.

РНБО знову збереться наприкінці тижня, щоб розглянути питання корекції Державного оборонного бюджету з метою збільшення видатків на сектор безпеки і оборони на поточний рік.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Порошенко на засіданні РНБО: "Санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені"