Platinum Bank запрошує подарувати дітям книги в рамках Форуму видавців у Львові

Другий рік поспіль Platinum Bank виступає партнером найбільш відомого книжкового форуму країни, що цього року відбудеться у Львові з 15 по 18 вересня.

Вже шість років банк опікується дитячими будинками в різних куточках України. У рамках львівського форуму Platinum Bank проведе благодійний захід «Подаруй дитині книгу», метою якого є розширення доступу вихованців дитячих будинків до літератури. 

Щоб приєднатися до заходу та допомогти діт­кам, на Форумі необхідно купити будь-яку книгу та принести її до пунктів збору книжок Platinum Bank на проспекті Свободи та біля Палацу мистецтв. 

Також охочі можуть передати книжки з власної бібліотеки до будь-якого з відділень Platinum Bank по Україні. Перші 100 небайдужих безкоштовно отримають квиток на Форум видавців у Львові.

Додатково Platinum Bank закупить навчальні посібники, художню літературу та разом із зібраними книжками передасть до бібліотек дитбудинків.

Під час заходу фахівці Platinum Bank проведуть так звані Платинум Посиденьки — уроки фінансової грамотності для дітей. Малеча зможе дізнатися про історію грошей, виникнення банків, еволюцію світових купюр та багато інших цікавих фактів. 

«У нашому банку ми намагаємося створити корпоративну культуру, яка б сприяла інтелектуальному розвитку дітлахів. Тому підтримка Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові — органічна частина нашої стратегії корпоративно-соціальної відповідальності (КСВ). Минулого року волонтерам Platinum Bank вдалося зібрати навчальну та художню літературу для 10 дитячих будинків України. Цього разу ми плануємо досягти ще більших результатів», — зазначила Ірина Дяченко, менеджер із роботи КСВ Platinum Bank.

Для банку корпоративно-соціальна відповідальність — це філософське поняття, яке визначає його відношення до своєї країни, суспільства, співробітників і навколишнього середовища в цілому.