І сам Курков у ролі «зазивали»!

Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» провела благодійний гаражний розпродаж, кошти з якого підуть на підтримку Осередку для бездомних.

Мешканці “Оселі”, волонтери і друзі спільноти провели перший гаражний розпродаж без дорогої людини, відповідальної за спільноту, Олесі Саноцької... Вона померла 24 квітня цього року після виснажливої хвороби. В останні місяці та тижні, усвідомлюючи, що відбувається, переживала за майбутнє “Оселі”. Просила членів колективу та волонтерів не забувати про проекти спільноти, щоб колишні безпритульні, які колись об’єдналися в прагненні почати нове життя, не втратили віру у свої сили. Щоб “Оселя” мала майбутнє. 

Театралізоване дійство допоміг, як завжди, провести імідж-театр “Пані Кураж” - “гаражка” перетворилася на вуличне свято. Як це й було завжди... «Оселівці» ще більше згуртувалися.  

Волонтер спільноти, письменник Андрій Курков напередодні був гостем “Місяця авторських читань” у Львові, а в день благодійної акції “Оселі” разом з іншими волонтерами прийшов на вулицю Валову до Музею ідей. Пере­одягнулись (цього разу “гаражка” відбувалась в американському стилі, вона щоразу присвячується іншій країні) — і пішли площею Ринок та ближніми вулицями кликати перехожих на Гаражний розпродаж. “Це Курков!” - здивовано вигукнув екскурсовод, зупинивши екскурсію. Андрій кивнув туристам і відповів жартівливою “кричалкою”, яку сам тут же і склав. 

Відвідувачів в імпровізованому великому наметі було дуже багато — купували власні вироби «оселівців» та книжки, одяг, посуд, все те, що львів’яни залишають у спеціальних вуличних контейнерах (репортаж з цієї події та історію однієї з мешканок “Оселі” читайте в наступному номері). Після закінчення гості запитували, коли наступна “гаражка”. 

Протягом кількох годин торгівлі “оселівці” наторгували 15 900 грн. - вони підуть на підтримку Осередку для бездомних людей, що у Винниках. 

Фото “Емаус-Оселя”.