Бальчун: "Я не бігатиму з сокирою за корупціонерами"

Для протидії корупції в «Укзалізниці» Войцех Бальчун намагатиметься створити всередині компанії здоровий фундамент та організувати прозорі процедури.

Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Я не гратимуся у прокурора, а намагатимуся створити фундамент під добре організовану компанію, яка діятиме у відповідності до певних відкритих процедур. Саме ці процедури викликатимуть зміни. Якщо я почну бігати з сокирою і кидатимуся на кожний випадок (корупції - ред.), то ми не зробимо жодних змін. Нам необхідно здійснювати системні зміни. В результаті ці зміни самі ліквідовуватимуть схильність до корупції, адже ризики будуть дуже високими через серйозні наслідки цих дій", - сказав він.

За його словами, з іншого боку, зміни робитимуть реальними певні процеси, що будуть зменшувати простір до корупційних дій.

"Звичайно, що кожний конкретний випадок корупції, який з'являтиметься, перевірятиметься відповідними структурами в компанії, і не лише в ній. Утім, я концентруватимуся на формуванні здорового фундаменту для функціонування фірми у майбутньому", - наголосив він.