Скандальний Льовочкін у французькій пресі лобіює проросійські інтереси Мінська-2

Нардеп від "Опозиційного блоку" та колишній керівник адміністрації Януковича Сергій Льовочкін завів блог у французькому виданні.

У французькій версії Huffington Post з’явився блог під назвою "За підтримки Франції та Німеччини, Україна повинна виконати Мінські домовленості-2 в ім’я миру". Автором цього блогу є скандальний екс-регіонал, а тепер опоблоківець Сергій Льовочкін.

Він оптимістично повідомляє, що "найближчі тижні дарують справжнє вікно можливостей, щоб покласти край конфлікту" на українському сході. Щоправда, чим зумовлений такий його оптимізм, невідомо.

Льовочкін запевняє, що закінчити війну за якісь півтора місяці — проста справа, а зараз для цього не вистачає лише політичної волі зі сторони української влади.

Водночас у своєму блозі опоблоківець згадує про голосування в нижній палаті парламенту Франції, організоване одним з очільників прокремлівського лоббі депутатом Тьєрі Маріані.

Команду цього французького депутата називають відвертими лобістами Кремля, а після візиту до окупованого Криму влітку 2015 йому заборонили в’їзд в Україну.

Крім того, Льовочкін пише про необхідність проведення виборів на окупованій частині Донбасу, однак жодним чином не згадує про виведення російських військ, взяття під контроль російсько-українського кордону, вимоги України на переговорах про участь українських партій у виборах та можливість українських ЗМІ висвітлювати ці події.

Що цікаво, для ілюстрації свого блогу опоблоківець вибрав неоднозначну картинку, на якій окупований Крим зображений червоним, Донецька та Луганська області — помаранчеві з іграшковими танками, а Харківська область чомусь блакитна.

Джерело: 24 Канал